Kaip mes tai darome?

Prieš mums pradedant dalyvauti spausdinimo versle, šios srities įmonės buvo labai aiškiai pasiskirsčiusios specializacijomis: vienos gamino vizitines korteles ir skrajutes, kitos – didelio formato plakatus ir tentus, trečios spausdino žurnalus, ketvirtos klijavo langų lipdukus ir gamino reklaminę produkciją iš kartono ar plastiko. Tų, kurie visas šias paslaugas perpardavinėjo, išvis buvo tris kartus daugiau nei pačių gamintojų.

Tad klientui, norėdavusiam pasigaminti kompleksinį užsakymą, reikėdavo kreiptis į keletą skirtingų įmonių, su visomis jomis derėtis, derintis detales, galiausiai – nervingai laukti ir tikėtis, kad skirtingos įmonės viską padarys tuo pačiu laiku ir kokybiškai.

Daug galvos skausmo ir nežinios dėl to, kokį galutinį produktą gausi, daug baimės permokėti.

Ką padarėme mes? Sujungėme visas šias spausdinimo verslo sritis po vienu 1500 kv. metrų ploto patalpų stogu. Viską darome patys, neperpardavinėdami, nes taip gerokai paprasčiau, operatyviau ir ekonomiškiau – tiek mums, tiek mūsų klientams, kurie vis dažniau mus vadina ne tiesiog tiekėjais, o partneriais.

Gaminti viską“ ir „gaminti viską gerai“ yra du labai skirtingi, bet suderinami dalykai. Siekis visose pagrindinėse spaudos verslo nišose būti konkurencingiems tiek kokybe, tiek kaina, reikalauja nuolatinių ir didelių investicijų į naujausius gamybinius įrengimus, patyrusių specialistų pritraukimą ir išlaikymą, nuolatinį personalo mokymą bei tobulinimą.

Ir tai duoda rezultatą. Galitę jį įvertinti apsilankę mūsų darbų galerijoje.